Historie

Mezníky JA:

 

1992

Chemikové Ioulia Armagou a Michalis Papaefstratiou zakládají Juliette Armand a zaměřují svoji práci na výzkum vysoce účinných receptur.

 

1993

Byl vytvořen krém Notabilia, který zahajuje velmi úspěšnou dráhu. Jeho inovovaná receptura (nyní – Extra moisturizing 24 hr cream) účinně konkuruje později vyvinutým krémům.

 

1996

Jako průkopník v používání kyseliny hyaluronové vyvíjí Juliette Armand širokou škálu sér a obhajuje tak jejich vysokou účinnost. V sérech jsou aktivní složky přítomny v jejich maximální míře; kosmetologie 21. století právě začala.

 

2001

Společnost působí v Aténách, konkrétně v těch nejmodernějších integrovaných prostorách v soukromém vlastnictví. Neustále investuje do špičkového zařízení, nových procedur, výzkumu, nových produktů a odborně vyškolených vědeckých pracovníků. Výrobní proces je v souladu se Správnou výrobní praxí pro kosmetiku (GMP) Evropské unie.

 

2003

V období, kdy vše začíná být neosobní a industrializované, se zakladatelé Juliette Armand rozhodli budovat dále společnost s osobním přístupem. Na základě jejich osobních a profesionálních hodnot vytvořili jejich vlastní pojem – osobně profesionální koncept. A to je doprovází při každém kroku na jejich cestě.

2004
Inovativní technologie EFFECTOX™, vytvořená společností Juliette Armand, pozastavuje buněčné kontrakce prostřednictvím minimalizace mimických vrásek (svalové stárnutí). Tento objev laboratoří Juliette Armand předurčil úspěch řady SKIN BOOSTERS – nechirurgického systému, kosmetologické alternativě botoxu, operace očních víček, chemického peelingu, mezoterapie a liposukce. S řadou Skin Boosters bude vaše návštěva plastického chirurga odložena na neurčito!

2005
Světlo světa spatřuje řada Elements: jedná se o kompletní profesionální řadu špičkových produktů, která obsahuje prvky evoluce pro krásu a zdraví obličeje a těla. Je to nová kompletní metoda kombinovaného působení pro celkové ošetření všech stavů pleti. V nabídce je k dispozici široká škála produktů pro pokrytí potřeb i těch nejnáročnějších typů pleti.

2006
A-2 BLOCKERS je bylinný výtažek z chryzantémy, který způsobil revoluci u produktů v péči o tělo. Cíleně působí jako blokátor a2 receptorů a tím zajišťuje neustálý proces lipolýzy.

2008
Nová řada opalovacích krémů SUNFILM od Juliette Armand splňuje velmi náročné potřeby pro důkladnější ochranu před slunečním zářením v souladu s nařízením Evropské Unie 2006/647/EC. Tato řada obsahuje ANTITOX™ - silný koktejl nové generace antioxidantů, které brání poškození DNA slunečními paprsky, napravuje DNA, předchází podráždění a zarudnutí, ochraňuje pokožku před znečištěným prostředím a zároveň zabraňuje jejímu stárnutí.

2010
Společnost zavádí systém kontroly kvality ISO 9001 pro výzkum a vývoj, výrobu, balení a marketing kosmetiky, potvrzené certifikátem TÜV Austria.

2011
Tito dva zakladatelé nadále zůstávají akcionáři a společnost je 100 % řecká. Stratis Papaefstratiou Armagos (B.Sc. chemický inženýr) a Bill Papaefstratiou Armagos (B.Sc. financí & matematiky, M.Sc. Informatiky) se od roku 2011 též připojili do skupiny akcionářů „Juliette Armand“, což znamená, že ve společnosti začíná působit již druhá generace.

2015
Po 23 letech výzkumu, vývoje a výroby kosmetiky na profesionální úrovni Juliette Armand oznamuje, že řada AMESON Skin Medical Series přináší veškeré přínosy vědy lékařským estetickým produktům. Jméno řady AMESON je inspirováno řeckým slovem AMESOS („okamžitě“). Podtrhuje závazek společnosti vůči lékařsko-estetické péči o pleť, a to s OKAMŽITÝMI výsledky.

2017
Juliette Armand slaví svých 25 let úspěchu od jejího založení. Je to velmi cenný okamžik v historii společnosti a také nový začátek. Zároveň je to příležitost nechat jít vše staré z minulosti a otevřít náruč všemu novému v budoucnosti.