Česká Miss má nového spolumajitele

Národní soutěž krásy Česká Miss oznámila nového spolumajitele. Tím je mezinárodní kosmetická firma Juliette Armand, která ve společnosti získala podíl. Toto oznámení si nenechala ujít sama prezidentka společnosti Juliette Armand, paní Ioulia Armagou, jež přiletěla do Prahy z Atén. V rámci tiskové konference v Prah Music Club & restaurant byl oznámen i termín a místo slavnostního finálového galavečera.

Focení s prezidentkou Juliette Armand – Ioulia Armagou, Bill Papaefstratiou a Vasileios Christopoulos.

 

Pro Českou Miss je vstup mezinárodní kosmetické firmy Juliette Armand významným a strategickým krokem v rámci novodobého konceptu soutěže. Těší mě, že si oznámení této události nenechala ujít sama zakladatelka, spolumajitelka a zároveň prezidentka společnosti Juliette Armand, paní Ioulia Armagou. Řecká kosmetická firma má více jak 25-letou historii a působí ve 35 zemích světa. V Evropě, Asii, na středním východě i v Austrálii či Kanadě,“ uvedl předseda představenstva společnosti Miss Events Martin Ditmar.

Prezidentka Juliette Armand Ioulia Armagou s Timeou Trajtelovou – IFBB Bikini, Michaelou Hávovou – Česká Miss 2017, Andreou Bezděkovou – Česká Miss 2016 a Petrou Mácovou – Česká Miss Tvář Juliette Armand 2017

Ioulia Armagou za Juliette Armand prohlásila: „Jsme potěšeni, že můžeme propojit naši kosmetickou firmu s tradiční a národní soutěží krásy Česká Miss, protože české modelky patří k nejkrásnějším na světě. Po prvním roce spolupráce, kdy byla naše společnost partnerem, jsme se rozhodli spolupráci rozšířit a vstoupit do projektu podílově. Zároveň jsme se domluvili na spolupráci s Martinem Ditmarem, který nám díky svým zkušenostem pomůže se vstupy na nové trhy a těšíme se na oboustranně úspěšnou spolupráci.“ Tiskovou konferenci k této významné události si nenechal ujít ani řecký velvyslanec v ČR, J.E. p. Efthymios EFTHYMIADES.

Petra Mácová – Tvář Juliette Armand 2017

Petra Kaprhálová – finalistka České Miss 2017, Petra Mácová – Tvář Juliette Armand 2017