Léto je za dveřmi: co si zabalit sebou na dovolenou z kosmetiky?

Jaro již plně propuklo, a léto mu pomalu a jistě dýchá na záda. Nastává hlavní sezóna dovolených a cestování. A právě časté cestování se odráží na pleti obličeje, ale i pokožce celého těla. Co si sebou zabalit na dovolenou z koupelny, abyste tyto příznaky eliminovali?

Ideální je mít ucelenou řadu kosmetiky jedné značky, kterou využíváte dlouhodobě. Ale nezoufejte, pokud tomu tak není, a zkuste naše tipy. Mimo běžných kosmetických kousků jako jsou zubní kartáček a zubní pasta, deodorant a denní krém, je dobré dopřát si i další pomocníky pro krásu.

Co konkrétně máme na mysli?

  • Koupelový a sprchový čistící gel
  • Čistící pleťový gel na obličej, krk a dekolt
  • Výživnou masku na obličej
  • Hydratační a regenerační sérum na obličej

Koupelový a sprchový čistící gel

Produkt značky Julliete Armand s názvem Bath and shower foam je ideálním kouskem pro hydrataci celého těla. Vysoce pěnový gel s čistícím efektem je vhodný na všechny typy pleti, a to jak do relaxační koupele, tak jen k rychlému sprchování. Díky obsahu aloe vera a panthonelu nedráždí pokožku, ale hydratuje ji a přídavek pšeničného lepku a fosfolipidům mu dodává na výživném efektu.

 

Čistící pleťový gel na obličej, krk i dekolt

Doporučujeme vám Cleanser wash od Juliette Armand, protože je to lehký tekutý gel, vhodný pro všechny typy pleti, ale především pro smíšenou a suchou. Příjemný kousek šetrně a do hloubky vyčistí pokožku obličeje, krku a dekoltu. Odstraní nečistoty i make up, přičemž pleť nevysušuje a díky obsahu pšeničného lepku při pravidelnému používání zanedlouho bude vaše pokožka krásně zářit.

Výživná maska na obličej

Díky Vitality Cream Mask od Juliette Armand i o dovolené zůstane vaše pokožka mladistvá, vyživená a revitalizovaná. Maska je příjemné krémové konzistence, která pokožku krásně pěstí do hloubky, zpevňuje ji a při únavě také osvěžuje. Výtažek z mořských řas spolu s vitamíny E, C a řadou vitamínu F (což jsou esenciální mastné kyseliny, kyselina linolová, linoleová a arachidonová), jsou je mocným parťákem pro krásnou a zdravou pleť obličej, krku a dekoltu.

Hydratační a regenerační sérum na obličej

A na konec je na tapetě Aloe Vera sérum, opět od značky Juliette Armand, jejích produkty svým složením luxusně umí pokožku vyživit, hydratovat i povzbudit. Sérum je jedinečné pro regeneraci pleti, což zmocňuje zklidňující účinek Aloe Vera, a vyživující složky vitamíny C, E a enzymy s aminokyselinami. Koncentrované složení séra mu dává devizu a sílu, která příjemně překvapí. Sérum se hodí pro všechny typy pokožky a oceníte jej obzvláště na pobytové dovolené u moře, či na horách, jelikož ji zklidní, ošetří a vyživí po delším slunění.

 

Na dovolenou a cesty i nezapomeňte přibalit především dobrou náladu, protože ta vám cestování a dovolenou prosvítí a rozjasní sama o sobě.