Naše nová tvář značky Juliette Armand 2018 je Českou Miss

A je to tu! Už máme jasno, kdo je první, druhá a třetí nejkrásnější dívka Česka. V počátku června 2018 byly zvoleny tři „nej“ krásky. A pro nás je skvělou zprávou fakt, že námi zvolená tvář Juliette Armand 2018 je Českou Miss 2018.

Česká Miss 2018 po letech razantně změnila svoji tvář a stala se více interaktivní. V jejím rámci se konalo množství akcí, jež mapovaly cestu dívek od prvních nesmělých krůčků v lednu 2018, přes castingy, semifinále a soustředění až k finálnímu galavečeru, který proběhl 2.6.2018 v Multifunkční aule Gong Ostrava.

V rušném a zajímavě pojatém galavečeru, který moderoval Martin Dejdar a vystoupili na něm mnozí známí umělci jako Dara Rolins, Adam Mikšík nebo Jan Nedvěd, spolu soupeřilo deset dívek. Ukázaly se nejen v plavkách a národních krojích, ale i ve večerních šatech přední návrhářky Sandry Markové. A odborná porota, v níž zasedly mimo ředitelky soutěže Evy Čerešňákové a úřadující České Miss 2017 Michaely Habáňové také známé tváře jako bloggerka Dominika Myslivcová a za Miss Slovensko Jozef Oklamčák, těžce vybírala.

Titul nekrásnější Češky nakonec získala Lea Šteflíčková, dvacetiletá kráska z Ústí nad Labem, druhá skončila Jana Šišková ze Zubří a třetí Tereza Křivánková z Prahy, obě třiadvacetileté. A protože Česká Miss je národní soutěž krásy, která vlastní licence na světové soutěže Miss Universe, Miss Supranational a Miss Earth, tři nekrásnější dívky budou naši zemi reprezentovat na těchto soutěžích. Na Miss Universe vyrazí Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, na Miss Supranational nás zastoupí dívka na druhém místě Jana Šišková a na Miss Earth se vydá třetí Tereza Křivánková.
Mimo titulů a nádherných korunek získaly krásky i četné ceny, a my můžeme s obrovskou radostí oznámit, že Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková je od počátku svého kralování tváří Juliette Armand, jako mezinárodní kosmetické značky s širokým spektrem luxusních kosmetických produktů, která působí ve více než 35 státech světa.

Jako Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala kontrakt se značkou s Juliette Armand v hodnotě 750 000 Kč a my máme opravdu velkou radost, že námi zvolená tvář Juliette Armand 2018 je taktéž vítězkou soutěže Česká Miss 2018. Je to unikátní spojení, když prezentovat naši kosmetiku tak bude nejkrásnější Češka.

Lea Šteflíčková se modelingu věnuje již od teenagerských let, díky své výšce 181 cm s úspěchy i v zahraničí. Pochází z Ústí nad Labem, je narozena ve znamení býka a svýma modrýma očima a proporcemi 86–62–94 okouzluje mnohé muže. Ve svých dvaceti letech sází na upřímnost, naslouchání, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem a pomoc druhým, kterou kombinuje s neústupností a vůli nevzdávat se, což jí také dopomohlo k titulu Česká Miss 2018. A odpovídá to i jejímu životnímu mottu: „If you can dream it, you can do it“ (v překladu „Pokud o tom můžete snít, můžete to udělat“).